× Domov O nás Projekty Digital Kontakt

Sme študentská “učnovská” marketingová agentúra.

Učňovská? Pýtate sa. Predstavte si, že sa idete dať ostrihať k učňom, do kaderníctva. Zaplatíte síce dve eurá, pretože vás strihá študent.
Spraví vám však účes, porovnateľný k práci profesionála, no za oveľa nižšiu cenu. Prečo? Snaží sa spraviť čo najlepší dojem.

O NÁS

A prečo nevyužívať túto filozofiu, aj v marketingu?

Našim cieľom je poskytovať služby, v profesionálnej kvalite, za študentské ceny.

Našou cieľovkou sú lokálne firmy, podniky, kapely, umelci, ktorí potrebujú video, grafiku, fotografie, webstránky, hudbu, event a nemajú budget na profesionálnu reklamnú agentúru.

V našej agentúre pracujú študenti, ktorý sa tomuto venujú vo svojom voľnom čase, popri škole, pretože ich to baví.

CEO / director / video post production / events

Emanuel Kucbel

Emanuel je študentom francúzskeho bilingválneho gymnázia (GJGT) v Banskej Bystrici. Videotvorbe sa venuje od 9 rokov. So svojím projektom TOCHKA production sa stal laureátom LEAF AWARD 2018. Hrá na klavír, gitaru v kapele SUSHISIDE, pôsobí ako aktívny člen žiackej rady na jeho škole, taktiež je členom OZ Zastavme korupciu

head of digital / creative web & design / music production

Juraj Dubovec

Juraj je študentom strednej priemyselnej školy Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici, odbor Multimédiá. Juraj sa okrem designu a kódovania webstránok venuje aktívne produkcii trapovej hudby. Zúčastnil sa na celoslovenskom kole súťaže Zenit, kategória Grafik.

front & back end coding

Jakub Arbet

Jakub študuje na Bilingválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch. Programuje od 5. ročníka na základnej škole.
Vo voľnom čase aktívne rozvíja svoje schopnosti, bol členom Microsoft ŠTC (Študentské Trénerské Centrum), zapojil sa do Leaf Talent Guide a obsadzuje prvé priečky programovacích súťaží.

camera / color grade / co-director / photos

Leonard Seres

Leonard je študentom strednej odbornej školy informačných technológií v Banskej Bystrici, odbor digitálne média. Má vychodenú základnú umeleckú školu, výtvarný odbor. Svoje skúsenosti z nej teraz využíva v graphic designe. Hrá na bicie v kapele sushiside.